Тернополь: Надання фінансових послуг усім бажаючим.

Надання фінансових послуг усім бажаючим.

Ми працюємо з усіма складними випадками. Наші переваги: мінімальний пакет документів при оформленні, фіксовані платежі, незалежність від коливання курсу валют і інфляції, можливе дострокове погашення та ще багато іншого. Позитивне рішення за декілька хвилин. Є можливість отримати від 10000 до 700000 гривень на будь-які цілі та потреби. Заповнюючи заявку на нашому сайті, Ви заощаджуєте свій час і сили. Крокуйте в ногу з часом не відмовляючись від своїх бажань, наближаючи мрії.

Kreditrenesans
г. Тернополь
Tел.: 0979182918, 0685530682
Написать письмо автору
Сайт: http://www.rennessans.com
Размещено: 25.03.2015 17:55
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Виробничо-складські приміщення з земельною ділянкою 4197м2. Приміщення 420 м2. Допускається використання ел.енергії: -140 квт, територія закрита. Хороший підїзд, ж / д дорога. По документах: приміщення для виробництва будівельних матеріалів. Два поверхи. Можна використовувати як: торгове приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг. Можлива оренда як цілого об’єкту так і частинами.

Виробничо-складські приміщення з земельною ділянкою. загальною площею 4197м2. Допускається использование ел.енергії: -140 квт закрита територія. хороший підїзд, ж / д дорога. За документами: приміщення для виробництва будівельних матеріалів. Два поверхи. Можна використовувати як: торгове приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг. Можлива оренда як цілого об’єкту так і частинами.

Тільки легальний виїзд. На ваших документах. Оплата по факту. Завдатків не беремо. Також є робота для жінок і чоловіків. Можливе надання житла. Виїзд орієнтовно через 1 місяць. Звертайтесь за телефонами.

[Страница сгенерирована за 0.051 сек]