Тернополь: Здам в оренду виробниче приміщення в м. Тернопіль

Здам в оренду виробниче приміщення в м. Тернопіль
Здам в оренду виробниче приміщення в м. Тернопіль
Здам в оренду виробниче приміщення в м. Тернопіль

Виробничо-складські приміщення з земельною ділянкою. загальною площею 4197м2. Допускається использование ел.енергії: -140 квт закрита територія. хороший підїзд, ж / д дорога. За документами: приміщення для виробництва будівельних матеріалів. Два поверхи. Можна використовувати як: торгове приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг.
Можлива оренда як цілого об’єкту так і частинами.Андрей
г. Тернополь
Tел.: 0676302218
Написать письмо автору
Размещено: 18.04.2019 11:51
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Виробничо-складські приміщення з земельною ділянкою 4197м2. Приміщення 420 м2. Допускається використання ел.енергії: -140 квт, територія закрита. Хороший підїзд, ж / д дорога. По документах: приміщення для виробництва будівельних матеріалів. Два поверхи. Можна використовувати як: торгове приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг. Можлива оренда як цілого об’єкту так і частинами.

W-START – це згуртована команда креативних дизайнерів і розробників, які працюють разом, щоб створювати красиві та якісні інтернет проекти. ВЕБ-РОЗРОБКА Наявність функціонального сайту з продуманим дизайном в сучасному світі є обов"язковим показником успішного бізнесу. ОБСЛУГОВУВАННЯ Постійний моніторинг сайту дозволить не тільки стежити за його працездатністю, а й отримувати розширену статистику відвідувачів. МИ ВТІЛИМО ВАШУ ІДЕЮ У 2013 році нами був реалізований перший проект корпоративного сайту. Проект вийшов досить цікавим і після цього нас прорвало , ми ...

[Страница сгенерирована за 0.061 сек]